Gerben van Ophuizen

Gerben van OphuizenMijn naam is Gerben van Ophuizen en ben eind 2002 in contact gekomen met Microsoft.Net en BizTalk Server 2002. Sindsdien ben ik niet meer afgestapt van BizTalk. BizTalk geeft je de mogelijkheid om met verschillende organisaties in contact te komen, zowel met de klant als de klanten en de leveranciers van die klant. Ik ben BizTalk gaan zien als een betrouwbaar middel om invulling te geven aan complexe vraagstukken op het gebied van systeem integratie.

Wil je op de hoogte blijven van BizTalk, SOA, ESB, HL7 en alles wat te maken heeft met Business Process Integration dan kun je me volgen op mijn weblog.

Naast mijn werk ben ik ook echt een familieman. Ik ga graag iets leuks doen met ons gezin, zoals naar de bossen of een (pret)park. Daarnaast spelen we graag spelletjes. Naast mijn gezin ga ik ook graag naar de bioscoop of pak ik een boek om te lezen. Verder hebben we een actieve hond, zodat ik verplicht word om elke dag naar buiten te gaan om met hem te wandelen en lekker van de natuur te genieten.

Laatste nieuws:

* In het oktober nummer van Software Release Magazine is mijn artikel over BizTalk Server Accelerators verschenen. Door hier te klikken wordt het document geopend (formaat pdf, 209 KB).

* Op dinsdag 20 oktober heb ik een presentatie geven op de BTUG. Brian Loesgen heeft 2 presentaties gegeven.

Functie: business process integration specialist  
 

Weblogs van Gerben van Ophuizen

BizTalk Server and HL7 Accelerator developers training
24-06-2010 Gerben van Ophuizen - Business Process Integration

Next week I’m going to give a BizTalk Server developers training in combination with the HL7 Accelerator. The audience consists of Cloverleaf developers and administrators. The training will be customized for the hospital and I’m really looking forward to these days!

lees verder op Business Process Integration »

Unit testing script/C#-code in a SSIS package
11-06-2010 Gerben van Ophuizen - Business Process Integration

Reference: Large Message Transfer with WCF-Adapters Part 1
18-05-2010 Gerben van Ophuizen - Business Process Integration

BizTalk Server ESB Toolkit and HL7 Accelerator
12-05-2010 Gerben van Ophuizen - Business Process Integration

Why using BizTalk Server in the Healthcare
11-05-2010 Gerben van Ophuizen - Business Process Integration